Dyplomy w Galerii EL

17.04.2025
Dyplomy w Galerii EL
fot. arch. Galerii EL
W czwartek (24 kwietnia) o godz. 18 odbędzie się wernisaż wystawy DYPLOMY 2025. To podsumowanie pięcioletniego cyklu twórczej pracy młodych artystów pod okiem nauczycieli.

Na wystawie zaprezentowane zostaną prace tegorocznych absolwentów plastyka, wykonane w ramach specjalizacji:

  • Projektowanie graficzne – nauczycielka prowadząca: Roma Jaruszewska
  • Techniki druku artystycznego – nauczyciel prowadzący: Janusz Kozak
  • Fotografia artystyczna – nauczyciel prowadzący: Tomasz Misiuk
  • Rysunek i malarstwo – nauczycielka prowadząca: Alicja Kwiatkowska
  • Rzeźba – nauczycielka prowadząca: Monika Walas

Różnorodność tematyczna i warsztatowa to bogactwo, które Młodzi Twórcy — adepci Sztuk — twórczo wykorzystali i przetworzyli. Prezentowane realizacje, wykonane w cyklach kilku prac, opowiadają poprzez materię koloru, kontrast, formę i skalę.

Serdecznie zapraszamy do wspólnego zwiedzania i rozmowy.
   Autor i jego dzieło to wyjątkowe towarzystwo, w którym można poznać szczegóły, tajniki, zastosowania oraz artystyczne wybory.

Wystawa będzie dostępna do 18 maja 2025 roku.

Informacja Galerii EL

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter