Blind Box i Fear już do odsłuchania i obejrzenia

10
01.11.2024
Elbląska formacja Blind Box wydała nowy utwór i teledysk: Fear. Wkrótce muzycy planują wydanie ich pierwszej płyty.

O nowym kawałku porozmawialiśmy krótko z Bartkiem Michalczykiem, perkusistą Blind Box. Wkrótce z całym zespołem będziemy rozmawiać o nowym albumie, którego wydanie zaplanowane jest na koniec listopada.

- Utwór jest bardziej o smutku niż o strachu – podkreśla muzyk. - Fear mówi m. in. o tym, by iść w życiu dalej, nawet jeśli jest trudno, że trzeba te trudne momenty zostawić za sobą. Jest to swego rodzaju ballada niosąca ze sobą sporo emocji, coś, czego jeszcze w historii Blind Box nie było. Staraliśmy się przekazać te emocje także na teledysku, który nagrywaliśmy na Jeleniej Dolinie.

Fear to drugi singiel po Dirty Mind promujący debiutancką płytę Blind Box, o jej tytule muzycy jeszcze nie mówią.

- Płyta jest gotowa i czeka na wydanie 22 listopada – podkreśla natomiast nasz rozmówca.

Kiedy znów usłyszymy Blind Box w Elblągu?

- Z dużym prawdopodobieństwem na początku przyszłego roku – mówi jeszcze Bartek Michalczyk.

 

Fear jest dostępny na wszystkich popularnych platformach streamingowych.

TB

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Świetna muzyka, bardzo dobry wokal. Mi się podoba. Nie ma tu nic odkrywczego raczej wtórna muzyka taki melodyjny amerykański rock. Dobra robota.
(2024.11.01)
Super muza, kwestia czasu żeby świat o nich usłyszał
Balo (2024.11.01)
Poprawnie zagrany kawałek grange'owy, tyle że to muzyka prosta i monotonna. Plus za to, że są z Elbląga, powodzenia życzę.
(2024.11.01)
@Balo - Na świecie takich zaspolików jest na pęczki, życzę im żeby choć w Polsce się przebili.
(2024.11.01)
polskiego zapomnieli, jakie miasto taki band :D banda
(2024.11.01)
Muzyka jakiej wiele w stacjach radiowych, brzmi przyzwoicie, ale szału nie ma.
(2024.11.02)

info

1  
  0
Zdanie rozpoczyna się wielką literą, kończy kropką. Uczyli ciebie w ogóle języka polskiego? Wylansuj jakiś utwór poza granicami naszego kraju śpiewany po polsku. Myślenia też nie uczyli? Szkołę kończyłeś w ostatnich ośmiu latach chyba.
(2024.11.02)
Kibicujemy! Jakiś czas temu grali w Mjazzdze i podobało nam się. Trzymam kciuki byście się wybili.
(2024.11.02)

info

5  
  0
Dziękujemy PortEl za rozmowę, a czytelnikom za pozytywny odbiór naszej piosenki. Mamy nadzieję, że spodoba się Wam cała płyta, którą wydamy 22 listopada. Pozdrawiamy!
Bartek z Blind Box (2024.11.02)

info

1  
  0
uuuuu, zranilem uczucia i co teras, zespolow ci u nas jak na lekarstwo czyli nie wolno krytykowac, niech sobie spiewaja englisz is the best, we are living in amerika kokakola tra lala
(2024.11.02)