Wybrany wątek opinii

Świetna muzyka, bardzo dobry wokal. Mi się podoba. Nie ma tu nic odkrywczego raczej wtórna muzyka taki melodyjny amerykański rock. Dobra robota.
(2024.11.01)
Super muza, kwestia czasu żeby świat o nich usłyszał
Balo (2024.11.01)
Poprawnie zagrany kawałek grange'owy, tyle że to muzyka prosta i monotonna. Plus za to, że są z Elbląga, powodzenia życzę.
(2024.11.01)
@Balo - Na świecie takich zaspolików jest na pęczki, życzę im żeby choć w Polsce się przebili.
(2024.11.01)
Powrót do komentarzy