Wybrany wątek opinii
Świetna muzyka, bardzo dobry wokal. Mi się podoba. Nie ma tu nic odkrywczego raczej wtórna muzyka taki melodyjny amerykański rock. Dobra robota.
Do moderacji
Odpowiedz
7
0
Super muza, kwestia czasu żeby świat o nich usłyszał
Do moderacji
Odpowiedz
5
3
Poprawnie zagrany kawałek grange'owy, tyle że to muzyka prosta i monotonna. Plus za to, że są z Elbląga, powodzenia życzę.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
@Balo - Na świecie takich zaspolików jest na pęczki, życzę im żeby choć w Polsce się przebili.
Do moderacji
Odpowiedz
4
0