Bezpłatne bilety dla seniorów na „Czarno-białe w kolorze”

05.05.2025
Bezpłatne bilety dla seniorów na „Czarno-białe w kolorze”
fot. Mikołaj Sobczak, arch. portEl.pl
Kolejny raz elbląscy seniorzy będą mogli skorzystać z bezpłatnych biletów do Teatru. Tym razem, w ramach programu w zakresie promocji kultury teatralnej wśród starszych elblążanek i elblążan, pula bezpłatnych biletów będzie dostępna na spektakl „Czarno-białe w kolorze” w reż. Artura Hofmana.

Bezpłatne bilety dotyczą prezentacji spektaklu 11 maja o godz. 17:00.

Darmowe bilety będą dostępne od 6 maja w kasie Teatru od godz. 10:00. Jedna osoba (powyżej 60 roku życia) może odebrać jeden bezpłatny bilet (za okazaniem dokumentu tożsamości). Liczba darmowych wejściówek jest ograniczona.

Zespół Prasowy Biura Prezydenta Miasta

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter