Bezpłatne bilety dla seniorów na „Czarno-białe w kolorze”
fot. Mikołaj Sobczak, arch. portEl.pl
Kolejny raz elbląscy seniorzy będą mogli skorzystać z bezpłatnych biletów do Teatru. Tym razem, w ramach programu w zakresie promocji kultury teatralnej wśród starszych elblążanek i elblążan, pula bezpłatnych biletów będzie dostępna na spektakl „Czarno-białe w kolorze” w reż. Artura Hofmana.