4 lata pracy zwieńczone wystawą

26.04.2023
4 lata pracy zwieńczone wystawą
Centrum Sztuki Galeria EL razem z Liceum Sztuk Plastycznych w Gronowie Górnym zapraszają na dyplomy!

Dyplomy to zwieńczenie 4 lat pracy artystycznej w Liceum Sztuk Plastycznych. Uczniowie klasy ostatniej realizują pierwszy poważny Projekt Artystyczny, na który składa się dyplom specjalizacyjny i aneks z rysunku, malarstwa lub rzeźby oraz część obejmująca zagadnienia z zakresu historii sztuki. To ogrom pracy uczniowskiej, ale też nauczycieli przedmiotów artystycznych.

 

W tym roku zaprezentują się pracownie:

– Projektowania Graficznego Romy Jaruszewskiej,

– Technik Druku Artystycznego Janusza Kozaka,

– Rysunku i Malarstwa Filipa Kampki oraz

– Rzeźby Edyty Szalewskiej.

– Zakres teoretyczny z sukcesem monitorowała Paulina Łuczak.

 

Zapraszamy 27 kwietnia, na godz. 18

Prace prezentowane będą na dwóch piętrach empory Galerii EL

Wystawa potrwa do 3 maja 2023 r.

Do zobaczenia!

Agata Marcinkowska, Centrum Sztuki Galeria EL

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter