Quiz z nagrodą. 25 pytań na 25 lat portElu

3
24.01.2026
Quiz z nagrodą. 25 pytań na 25 lat portElu
Elbląska Gazeta Internetowa portEl.pl świętuje w tym roku ćwierćwiecze działalności! Z tej okazji zapraszamy na wyjątkowy sobotni quiz – o portElu i z nagrodą od serwisu NaWynos!

25 lat, 25 pytań, 25 odpowiedzi, wszystkie dotyczą Elbląskiej Gazety Internetowej portEl.pl. Dla uczestników sobotniego quizu tego tygodnia mamy tym razem konkurs! Z okazji jubileuszu portElu można wygrać voucher do serwisu NaWynos o wartości 200 zł.

Jak? Otrzyma go autor najciekawszej naszym zdaniem odpowiedzi na pytanie:

 

Dlaczego czytacie Elbląską Gazetę Internetową portEl.pl?

 

Odpowiedzi wraz ze swoim imieniem i nazwiskiem prosimy przesyłać na adres konkurs@portel.pl w tytule wiadomości wpisując „25 lat”. Do maila należy dołączyć zrzut ekranu z wynikiem wykonanego jubileuszowego quizu (wynik nie ma znaczenia przy wyborze zwycięzcy, ale udział w quizie jest warunkiem wzięcia udziału w konkursie).

Czekamy na odpowiedzi do czwartku (29 stycznia) do godz. 12. Nazwisko laureata podamy najpóźniej 30 stycznia.

 

Przejdź do rozwiązania quizu.

 

1. W każdym konkursie bierze udział tylko jedno zgłoszenie wysłane z jednego adresu mailowego.

2. Wysłanie więcej niż jednego zgłoszenia wyklucza uczestnika z udziału w konkursie

3. Każde zgłoszenie powinno zawierać wskazany w konkursie tytuł wiadomości (hasło), odpowiedź (o ile jest wymagana) oraz dane osobowe uczestnika konkursu.

4. Zgłoszenia wypełnione niepoprawnie nie będą rozpatrywane.

5. W treści maila należy także zawrzeć następującą formułę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby konkursu". Administratorem danych osobowych jest Biuro Usług Informatycznych Softel.

 

Przeczytaj cały regulamin konkursów portEl.pl

red.

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

12/25
Nie jest źle (2026.01.24)

info

0  
  0
Pytanie nr 1: czy doczekamy się artykułu na temat tego, jak właściciele psów zmienili całe miasto w jedno wielkie szambo? Na Słonecznej, Nowowiejskiej, Zajchowskiego już miejsc na trawnikach zabrakło na te odchody, więc teraz na brązowo malują chodniki! Przejść się nie da przez osiedle. Jeden wypad do sklepu, to 5 slalomów między odchodami. Wstyd i skandal!
Jak dbosz, tak mosz! (2026.01.24)

info

5  
  0
A gdzie straż miejska?
(2026.01.24)

info

0  
  0