UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Pytanie nr 1: czy doczekamy się artykułu na temat tego, jak właściciele psów zmienili całe miasto w jedno wielkie szambo? Na Słonecznej, Nowowiejskiej, Zajchowskiego już miejsc na trawnikach zabrakło na te odchody, więc teraz na brązowo malują chodniki! Przejść się nie da przez osiedle. Jeden wypad do sklepu, to 5 slalomów między odchodami. Wstyd i skandal!

Jak dbosz, tak mosz!