„Volta” premierowo w Multikinie

1
06.07.2017
„Volta” premierowo w Multikinie
Od 7 lipca w kinach sieci Multikino będzie można oglądać premierowo najnowszą komedię Juliusza Machulskiego „Volta”.
„Volta” to nowa komedia Juliusza Machulskiego – i zarazem piąty film ze szczęśliwą dla reżysera literą „V”. Na ekranie gwiazdorska obsada, jakiej jeszcze u niego nie było: Olga Bołądź, Aleksandra Domańska i Katarzyna Herman, którym partnerować będą ulubieńcy reżysera – Cezary Pazura i Robert Więckiewicz oraz Tomasz Kot, Andrzej Zieliński, Jacek Braciak i Michał Żurawski. Sensacyjne zwroty akcji, doskonała intryga, oryginalne postaci oraz dialogi, które staną się kultowe – czyli Machulski w najlepszej formie.
   Bruno Volta to prawdziwy „kiler” w rozwiązywaniu zagadek i przeglądaniu ludzi na wylot. Pewnego dnia jego zmysł kombinowania i zarabiania zostaje postawiony w stan pełnej gotowości. Jego znacznie młodsza partnerka Agnieszka w niecodziennych okolicznościach poznaje dziewczynę o imieniu Wiki. Nowa znajoma znajduje w ścianie starej kamienicy tajemniczy i niezwykle drogocenny przedmiot. Volta nie może przepuścić wartej miliony okazji. Wspólnie z „cwaniakowatym” ochroniarzem Dychą postanawia zagrać vabank i jest gotowy na wszystko, aby wejść w posiadanie niezwykłej rzeczy. Nie będzie to jednak łatwe, bo niewinnie wyglądająca Wiki to w istocie godny rywal, a nie jakaś tam „słaba płeć”!
   
   Bilety na pierwsze premierowe pokazy można będzie nabyć w kinach sieci Multikino, przez stronę oraz przez aplikację Multikino dostępną dla telefonów komórkowych z systemem Android, Windows Phone oraz iOS.
   
Multikino

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

Ciekawe czy będzie taka sama chała jak Koń Trojański. Jak tak (a zaryzykuję i obejrzę) to Seksmisja, Vabank i Kiler wyszły spod pióra innego Twórcy i Pan M. już dawno nie jest Królem Komedii. Mam nadzieję, że Koń był tylko wypadkiem przy pracy. Oby. .. Bo fajnie by było obejrzeć w końcu coś śmiesznego. Ile można mielić Chłopaki Nie Płaczą (np po nich to tylko piach).
R. (2017.07.07)

info

0  
  0