UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Ciekawe czy będzie taka sama chała jak Koń Trojański. Jak tak (a zaryzykuję i obejrzę) to Seksmisja, Vabank i Kiler wyszły spod pióra innego Twórcy i Pan M. już dawno nie jest Królem Komedii. Mam nadzieję, że Koń był tylko wypadkiem przy pracy. Oby. .. Bo fajnie by było obejrzeć w końcu coś śmiesznego. Ile można mielić Chłopaki Nie Płaczą (np po nich to tylko piach).
R.