UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ciekawe czy będzie taka sama chała jak Koń Trojański. Jak tak (a zaryzykuję i obejrzę) to Seksmisja, Vabank i Kiler wyszły spod pióra innego Twórcy i Pan M. już dawno nie jest Królem Komedii. Mam nadzieję, że Koń był tylko wypadkiem przy pracy. Oby. .. Bo fajnie by było obejrzeć w końcu coś śmiesznego. Ile można mielić Chłopaki Nie Płaczą (np po nich to tylko piach).

R.