O lasach elbląsko-żuławskich na dużym ekranie
Kadr z filmu, fot. nadesłana
Po uroczystej inauguracji połączonej z uczczeniem 55. rocznicy postania kina Światowid, normalnym rytmem pierwszej środy miesiąca rusza „Elbląg na dużym ekranie”. Październikowy seans zatytułowany jest „Przyroda wokół nas”. Wyświetlony zostanie doskonały film Tadeusza Baranieckiego „Leśny Kompleks Promocyjny Lasy Elbląsko-Żuławskie”. Film opowiada o nowatorskim podejściu do gospodarki leśnej, jakim są leśne kompleksy promocyjne. Wstęp wolny.