Wybrany wątek opinii

Lasy elblasko -zulawskie,a cóż to takiego? Nie spotkałem się jeszcze z takim nazewnictwem,lasy Wysoczyzny Elbląskiej,to owszem. Fredek
(2017.10.03)
Fredek z krainy kredek. ..
KuloMiot (2017.10.04)
Powrót do komentarzy