Listy do M. 2 dłużej!

2
23.11.2015
Listy do M. 2 dłużej!
materiały prasowe dystrybutora
Druga część polskiej komedii romantycznej, czyli film „Listy do M. 2” gości na ekranach kina „Światowid”. Choć film miał być wyświetlany do najbliższego czwartku, kino „Światowid” postanowiło grać go dłużej.
- W ten weekend odwiedziło nas bardzo dużo widzów, z czego się oczywiście bardzo cieszymy. Największe wzięcia miała komedia romantyczna „Listy do M. 2”, dlatego postanowiliśmy przedłużyć jej granie – mówi Natalia Piotrowska, kierownik kina ”Światowid”. – Jednocześnie przypominam, że bilety na seanse można rezerwować i kupować poprzez naszą stronę internetową.
   Bohaterów pierwszej części spotykamy ponownie po czterech latach. W ich życiu sporo się zmieniło, tylko Mikołaj Mel jest tym, kim był. Wielkimi krokami zbliża się Wigilia, ale święta są tu tylko tłem dla opowieści o miłości. Tej, która rozkwita między kobietą i mężczyzną, ale nie tylko.
   - Wychodząca z seansu kobieta żartowała, że ta komedia to taka bardzo romantyczna, bo popłakała się ze trzy razy – mówi Patryk, kinooperator „Światowida”. – Rzeczywiście widzów mamy dużo, a spodziewamy się jeszcze więcej, bo przecież przed nami premiera filmu „Gwiezdne wojny. Przebudzenie mocy”.
   Na seanse filmu „Listy do M. 2” kino „Światowid” zaprasza jeszcze przez kolejny tydzień, do 3 grudnia.
   
Edyta Bugowska, rzecznik CSE Światowid

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

Ciepły i wzruszający film, taki jakie lubię :) chętnie zobaczę jeszcze nieraz :)
magdzik (2015.11.24)
A ja bym chętnie zobaczyła trzecią część. Ciekawe czy będzie?
Runiaaaa (2015.12.18)