Wybrany wątek opinii

Ciepły i wzruszający film, taki jakie lubię :) chętnie zobaczę jeszcze nieraz :)
magdzik (2015.11.24)
A ja bym chętnie zobaczyła trzecią część. Ciekawe czy będzie?
Runiaaaa (2015.12.18)
Powrót do komentarzy