„Blade Runner 2049” premierowo w Multikinie

2
03.10.2017
„Blade Runner 2049” premierowo w Multikinie
Po kilkudziesięciu latach słynny Rick Deckard (Harrison Ford) powróci, aby ponownie uratować świat… Multikino zaprasza na mroczny sequel „Blade Runner 2049” z Ryanem Goslingiem w roli głównej.
Akcja filmu dzieje się kilkadziesiąt lat po wydarzeniach przedstawionych w filmie Ridleya Scotta „Łowca androidów” z 1982 roku. Oficer policji Los Angeles trafia na długo ukrywaną informację, która może pogrążyć resztki społeczeństwa w chaosie. Odkrycie prowadzi go do poszukiwań Ricka Deckarda, byłego łowcy androidów, który zaginął trzydzieści lat temu.
   Za reżyserię sequela filmu odpowiada Denis Villeneuve („Sicario”, „Labirynt”, „Enemy”). W rolach głównych zobaczymy Ryana Goslinga i Harrisona Forda, który ponownie wciela się w postać Ricka Deckarda. Scenariusz autorstwa Hamptona Fenchera i Michaela Greena powstał w oparciu o oryginalny koncept Ridleya Scotta i Fenchera. Za zdjęcia odpowiada trzynastokrotnie nominowany do Oscara Roger Deakins.
   
   Bilety na pierwsze premierowe pokazy można nabyć w kinach sieci Multikino, przez stronę oraz przez aplikację Multikino dostępną dla telefonów komórkowych z systemem Android, Windows Phone oraz iOS.
   
Multikino

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

Zastanawiam się nad celowością produkowania sequeli. Poza chęcią zarobienia kolejnych milionów, nie znajduję dla tego procederu innego uzasadnienia. Blade Runner jest skończoną całością i filmem który wszedł do historii kina. A teraz to. ..
(2017.10.04)

info

1  
  0
Zaczekam na seans w Światowidzie!
Elblung (2017.10.04)

info

1  
  0