UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Zastanawiam się nad celowością produkowania sequeli. Poza chęcią zarobienia kolejnych milionów, nie znajduję dla tego procederu innego uzasadnienia. Blade Runner jest skończoną całością i filmem który wszedł do historii kina. A teraz to. ..


Anuluj