-
Powrót do fotoreportażu Powrót do artykułu
Pan Wolfgang przed rodzinnym domem podczas wizyty w Elblągu w 1995 roku.“ fot. Archiwum Wolfganga Rumpa
uważam, że w gorszym stanie są bloki z ZBK-niż ten tutaj, ale szanowna derekcja tego nie widzi, klatki aż wstyd wprowadzać kogoś i patrzeć, obejścia zaniedbane, ale pieniądze biorą w zamian nic nie robią, tylko podwyżki, bo apetyt urzędasom rośnie, ,a poproś o usługę to czekasz rok, albo dłużej, a jeżeli już przyjdzie ktoś to zawsze czuć alkohol, ,to dzisiejsze ZBK-etyka i uczciwość tam nie istnieje
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
