UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu, Facebooka lub Googla
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
uważam, że w gorszym stanie są bloki z ZBK-niż ten tutaj, ale szanowna derekcja tego nie widzi, klatki aż wstyd wprowadzać kogoś i patrzeć, obejścia zaniedbane, ale pieniądze biorą w zamian nic nie robią, tylko podwyżki, bo apetyt urzędasom rośnie, ,a poproś o usługę to czekasz rok, albo dłużej, a jeżeli już przyjdzie ktoś to zawsze czuć alkohol, ,to dzisiejsze ZBK-etyka i uczciwość tam nie istnieje
grace,,