Elblążanie w latach 70. na zdjęciach Czesława Misiuka
A moim zdaniem to zdjęcie...
Kościuszki
(2020-03-01)
o biora mnie na wspomnienia- Kosciuszki, znowu moj wiezowiec - 6 Pietro- mieszkalem tam z rodzina w jednym pokoju na 6 m2 -Oczkos chyba bedzie mnie pamietal ja jego tez. dzisiaj mam 350m2 I nie wiem po co mi tyle tych pokoi. Takie zakrecenie losu
(2020-03-01)
W tych wieżowcach 6 m2 to miały same kuchnie Kawalerki z wnęką kuchenną to 16 m2 a z kuchnią z wejściem od pokoju i balkonem 22m2.Zdjęcie przedstawia ludzi w niedzielę czynu partyjnego. Za gierka popularny sposób na wykonywanie terenów zielonych na nowo budowanych osiedlach
OMAM (2020-03-01)
Kolego- widac ze malo w zyciu jeszcze widziales, tam na 6-tym pietrze w jednym mieszkaniu mieszkaly dwie rodziny, jeden pokoj mial 6m2 a drugi chyba 14m2,- kuchnia byla wspolna. chcesz mi powiedziec, ze wiesz lepiej.
(2020-03-01)
M2 (1 pokój z kuchnią)w tych wieżowcach ma 33 m2.M3 (2 pokoje z kuchnią)ma 41 m2.Duży pokój w M3 ma 16m2.Mieszkam tu i wiem dobrze. Nie piszcie bzdur. Wszystkie mieszkania mają widne kuchnie. Pozdrawiam.
Anna L. (2020-03-01)
Kiedyś ludzie jak sami uporządkowali teren wokół swojego domu, to bardziej dbali o porządek
(2020-03-01)
A po kazdym takim czynie społecznym mało narzędzi wracało do organizatorów tej szopki.
mm263 (2020-03-02)