UWAGA!

[X]


Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu, Facebooka lub Googla
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

o biora mnie na wspomnienia- Kosciuszki, znowu moj wiezowiec - 6 Pietro- mieszkalem tam z rodzina w jednym pokoju na 6 m2 -Oczkos chyba bedzie mnie pamietal ja jego tez. dzisiaj mam 350m2 I nie wiem po co mi tyle tych pokoi. Takie zakrecenie losu