-
Powrót do fotoreportażu Powrót do artykułu
fot. Czesław Misiuk
wyglada jak Gierek I sek KCPZPR reszty nie ogarniam
Do moderacji
Odpowiedz
3
1
Nawiązanie do poprzedniego zdjęcia z milicją. Gospodarska wizyta musiała być pilotowana.
Do moderacji
Odpowiedz
1
1
Pokaż odpowiedzi
@07zgłośsię - A dzisiaj to nie. Nawet powrócono do karania osób zakłócających takie wydarzenia.
Do moderacji
Odpowiedz
2
1
E. Gierek w Zamechu był w 1974.
Do moderacji
Odpowiedz
2
0
27.06.1975 - Edward Gierek jako pierwsze z nowych województw odwiedził Elbląg. Witają go: Połowniak, Janikowska i Smagała. Po spotkaniu w komitecie Gierek pojechał do Zamechu, a na spotkaniu z aktywem mówił o przekopwaniu Mierzei.
Do moderacji
Odpowiedz
4
0
ul. Mickiewicza 43 przed obecnym Urzędem Skarbowym
Do moderacji
Odpowiedz
2
0
W rozwidleniu Mickiewicza przed dzisiejszym Urzędem Skarbowym
Do moderacji
Odpowiedz
3
0
