Elblążanie w latach 70. na zdjęciach Czesława Misiuka
A moim zdaniem to zdjęcie...
wyglada jak Gierek I sek KCPZPR reszty nie ogarniam
(2020-03-01)
Nawiązanie do poprzedniego zdjęcia z milicją. Gospodarska wizyta musiała być pilotowana.
07zgłośsię (2020-03-01)
@07zgłośsię - A dzisiaj to nie. Nawet powrócono do karania osób zakłócających takie wydarzenia.
(2020-03-01)
E. Gierek w Zamechu był w 1974.
Adam J. (2020-03-01)
27.06.1975 - Edward Gierek jako pierwsze z nowych województw odwiedził Elbląg. Witają go: Połowniak, Janikowska i Smagała. Po spotkaniu w komitecie Gierek pojechał do Zamechu, a na spotkaniu z aktywem mówił o przekopwaniu Mierzei.
(2020-03-01)
ul. Mickiewicza 43 przed obecnym Urzędem Skarbowym
(2020-03-02)
W rozwidleniu Mickiewicza przed dzisiejszym Urzędem Skarbowym
(2020-03-02)