UWAGA!

[X]


Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu, Facebooka lub Googla
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

27.06.1975 - Edward Gierek jako pierwsze z nowych województw odwiedził Elbląg. Witają go: Połowniak, Janikowska i Smagała. Po spotkaniu w komitecie Gierek pojechał do Zamechu, a na spotkaniu z aktywem mówił o przekopwaniu Mierzei.