Elbląskie budowy z lat 70. i 80. na zdjęciach Czesława Misiuka - część 2
A moim zdaniem to zdjęcie...
Rynek
Widok z targowiska miejskiego. Na pierwszym tle wiaty ze stołami.
emila4441@wp.pl (2020-01-26)
a gdzie frykas
(2020-01-26)
A gdzie pani z fajkami od ruskich?
(2020-01-26)
Początek lat 70-tych handel odbywał się z furmanek konnych. Kto chciał palić papierosy palił "Sporty"po 3,50 zl lub lub klubowe po 4,40 zł nikt nie palił papierosów z przemytu, nie było możliwości wyjazdu na wschód, a papierosy były w podobnej cenie. Nie opłacało się.
OMAM (2020-01-27)