-
Powrót do fotoreportażu Powrót do artykułu
fot. Czesław Misiuk
Rynek
Do moderacji
Odpowiedz
7
1
Pokaż odpowiedzi
Widok z targowiska miejskiego. Na pierwszym tle wiaty ze stołami.
Do moderacji
Odpowiedz
10
0
a gdzie frykas
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
A gdzie pani z fajkami od ruskich?
Do moderacji
Odpowiedz
2
3
Początek lat 70-tych handel odbywał się z furmanek konnych. Kto chciał palić papierosy palił "Sporty"po 3,50 zl lub lub klubowe po 4,40 zł nikt nie palił papierosów z przemytu, nie było możliwości wyjazdu na wschód, a papierosy były w podobnej cenie. Nie opłacało się.
Do moderacji
Odpowiedz
3
0
