UWAGA!

[X]


Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu, Facebooka lub Googla
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Początek lat 70-tych handel odbywał się z furmanek konnych. Kto chciał palić papierosy palił "Sporty"po 3,50 zl lub lub klubowe po 4,40 zł nikt nie palił papierosów z przemytu, nie było możliwości wyjazdu na wschód, a papierosy były w podobnej cenie. Nie opłacało się.

OMAM