Wybrany wątek opinii

Katedra jak krzywa wieża w Pizie. Nie muszę już jechać do Włoch :)
KrzywaWieża (2026.05.07)
@KrzywaWieża - Artystyczny zamysł 😉
(2026.05.07)
@KrzywaWieża - Widzisz domy w pionie? Wiesz co ? Patrz i się ucz. Zamiast krytykować. Znawco od siedmiu boleści.
PiorunKulisty (2026.05.08)
@PiorunKulisty - Widzę domy w idealnym pionie co nie zmienia faktu, że wieża dramatycznie się pochyla. Dobra rada jest taka, że nie umieszcza się wysokich i strzelistych obiektów na skraju kadru tylko w centrum aby uniknąć zniekształceń obiektywu.
WujekDobraRada (2026.05.08)
@WujekDobraRada - Dużo tu można się nauczyć 🙂 Dziiekuję
(2026.05.08)
Powrót do komentarzy