UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu, Facebooka lub Googla
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@PiorunKulisty - Widzę domy w idealnym pionie co nie zmienia faktu, że wieża dramatycznie się pochyla. Dobra rada jest taka, że nie umieszcza się wysokich i strzelistych obiektów na skraju kadru tylko w centrum aby uniknąć zniekształceń obiektywu.

WujekDobraRada