UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@KrzywaWieża - Widzisz domy w pionie? Wiesz co ? Patrz i się ucz. Zamiast krytykować. Znawco od siedmiu boleści.
PiorunKulisty
@KrzywaWieża - Widzisz domy w pionie? Wiesz co ? Patrz i się ucz. Zamiast krytykować. Znawco od siedmiu boleści.
PiorunKulisty