UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@KrzywaWieża - Widzisz domy w pionie? Wiesz co ? Patrz i się ucz. Zamiast krytykować. Znawco od siedmiu boleści.

PiorunKulisty

Anuluj