Ogłoszenia
Katalog
Imprezy
Repertuary
Rozkłady
NaWynos
Poczekalnia 02 '25
Rzeźba diabła mroźną nocą
(Elbląg,)
Fot.
KŁOS KRYSTIAN
Ocena Czyteln.
2,5
/
17
A moim zdaniem...
A moim zdaniem...
I kolejne z cyklu : szedłem, strzeliłem fotkę, poszedłem... Brak ostrości. Brak pomysłu. Kadr leży i kwiczy.
(2025.02.21)
Do moderacji
Odpowiedz
2
1
Pokaż ten wątek
Widzę sami eksperci, w środku kadru miała być rzeźba, wykonane obiektywem Fisheye, czy kadr leży i kwiczy, cóż twoje zdanie, brak ostrości? Hmmm ciekawe 🤣 to po za tym zdjęcie nocne, i konkurs amatorów nie takich ekspertów jak Ty
(2025.03.07)
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
Pokaż ten wątek
A to musisz być profeszynal żeby ustawić ostrość? Krytyka na klatę bo długa droga przed tobą.
(2025.03.09)
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
Dodaj zdjęcie
Laureaci konkursu
Fotka miesiąca
A moim zdaniem...