Rzeźba diabła mroźną nocą (Elbląg,)
Fot. KŁOS KRYSTIAN
Ocena Czyteln. 2,5/17
A moim zdaniem...

A moim zdaniem...

I kolejne z cyklu : szedłem, strzeliłem fotkę, poszedłem... Brak ostrości. Brak pomysłu. Kadr leży i kwiczy.
Widzę sami eksperci, w środku kadru miała być rzeźba, wykonane obiektywem Fisheye, czy kadr leży i kwiczy, cóż twoje zdanie, brak ostrości? Hmmm ciekawe 🤣 to po za tym zdjęcie nocne, i konkurs amatorów nie takich ekspertów jak Ty
A to musisz być profeszynal żeby ustawić ostrość? Krytyka na klatę bo długa droga przed tobą.
(2025.03.09)
Dodaj zdjęcie Laureaci konkursu Fotka miesiąca