Wybrany wątek opinii
I kolejne z cyklu : szedłem, strzeliłem fotkę, poszedłem... Brak ostrości. Brak pomysłu. Kadr leży i kwiczy.
Do moderacji
Odpowiedz
2
1
Widzę sami eksperci, w środku kadru miała być rzeźba, wykonane obiektywem Fisheye, czy kadr leży i kwiczy, cóż twoje zdanie, brak ostrości? Hmmm ciekawe 🤣 to po za tym zdjęcie nocne, i konkurs amatorów nie takich ekspertów jak Ty
Do moderacji
Odpowiedz
0
0