Wybrany wątek opinii

I kolejne z cyklu : szedłem, strzeliłem fotkę, poszedłem... Brak ostrości. Brak pomysłu. Kadr leży i kwiczy.
(2025.02.21)
Widzę sami eksperci, w środku kadru miała być rzeźba, wykonane obiektywem Fisheye, czy kadr leży i kwiczy, cóż twoje zdanie, brak ostrości? Hmmm ciekawe 🤣 to po za tym zdjęcie nocne, i konkurs amatorów nie takich ekspertów jak Ty
(2025.03.07)
Powrót do komentarzy