UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu, Facebooka lub Googla
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Widzę sami eksperci, w środku kadru miała być rzeźba, wykonane obiektywem Fisheye, czy kadr leży i kwiczy, cóż twoje zdanie, brak ostrości? Hmmm ciekawe 🤣 to po za tym zdjęcie nocne, i konkurs amatorów nie takich ekspertów jak Ty