Życzenia dla nauczycieli

1
17.11.2011
Egzekutywa KM PZPR w Elblągu z okazji Dnia Nauczyciela składa życzenia - czytamy w Głosie Elbląga z 17 listopada 1961 roku.
Wszystkim nauczycielom, wychowawcom i pracownikom administracji szkolnej serdeczne życzenia dalszych sukcesów w trudnej pracy wychowawczej oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym.
   
   
.

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

Ale bzdety.
(2011.11.17)

info

0  
  0