O przodującym komitecie blokowym nr 20 w Elblągu pisaliśmy już nieraz. Z przyjemnością więc donosimy, że podjął on jako pierwszy zobowiązanie dla uczczenia wyborów do rad narodowych.
W zobowiązaniu czytamy:
Komitet blokowy zobowiązuje się zacieśnić jeszcze bardziej współpracę z Miejskim Zarządem Budynków Mieszkalnych;
ulepszyć pracę brygady społeczno-remontowej;
postawić we własnym zakresie 3 piece dla mieszkańców swego rejonu (tym, którzy najbardziej potrzebują), wyremontować w 3 mieszkaniach okna i drzwi (przez wykonanie prac stolarskich) oraz naprawić w dwóch budynkach dach.
Termin wykonania zobowiązań ustalono na 31 grudnia br. Komitet blokowy nr 20 wzywa wszystkie komitety blokowe do podejmowania zobowiązań.
Najnowsze artykuły w tym dziale
Bądź na bieżąco, zamów newsletter