W każdym bez mała losowaniu pada na Elbląg wygrana. W ostatnim losowaniu, które odbyło się w dniu 25 kwietnia br. w Warszawie, Elbląg wygrał dwa samochody. Szczęśliwym zdobywcą samochodu "Oktawia" jest Antoni P., a samochodu "Syrena" Stanisława N. Tak cennej wygranej serdecznie gratulujemy.
Najnowsze artykuły w tym dziale
Bądź na bieżąco, zamów newsletter