Zniknie część wystaw

2
03.12.2008
Wystawy sklepowe w naszym mieście to wieczny problem. Stale zakurzone, brudne niechlujne, informował Głos Elbląga z 3 grudnia 1958 r.
Rażą zwłaszcza wystawy sklepów spożywczych, od których naprawdę trudno żądać jakichkolwiek atrakcji. Dlatego też z uznaniem należy przyjąć inicjatywę kierownictwa Wydziału Handlu Prezydium MRN, mającą na celu likwidację niechlujnych wystaw w sklepach spożywczych. Słusznie wychodzi się z założenia, że czyste, duże szyby w oknach wystawowych bardziej widne oświetlenie wnętrza sklepu da o wiele większy efekt. Widoczne dzięki temu wnętrze sklepu, będzie na pewno lepszą reklamą, niż zakurzone artykuły za szybą wystawową.
oprac. Olaf B.

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

ciekawei
(2008.12.03)

info

0  
  0
". .. naprawdę trudno żądać jakichkolwiek atrakcji. " A dlaczego od razu składać broń? Z braku towarów może wśród personelu znajdzie się niezły "towar"? Więcej inicjatywy, towarzysze, i frontem do Klienta; -)
aktywista (2008.12.06)

info

0  
  0