Znikną wstrętne dekoracje

2
18.11.2009
 W najbliższym czasie przy Wydziale Architektury i Budownictwa Prezydium MRN powołana zostanie komisja artystyczno-plastyczna, informował Głos Elbląga z 18 listopada 1959 r.
 W skład komisji wejdą miejscowi plastycy. Zadaniem jej będzie stała współpraca z Wydziałem Architektury w zakresie opracowywania i nadzoru wykonania nowych elewacji, kontrola dekoracji witryn sklepowych, współpraca przy opracowywaniu projektów nowych zieleńców, parków, szyldów itp.
   Wierzymy, że powołana komisja doprowadzi do bardziej estetycznego wyglądu miasta.
   
oprac. Olaf B.

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

Teraz, już nie mamy takich problemów. Teraz maluje się styropian i udaje się, że jest pięknie. ..
vkx b/l (2009.11.18)

info

0  
  0
". .. informował Głos Elbląga z 18 listopada 1959 r. " --- TO STARY JEST JUŻ TEN "Głos Elbląga" HAHAHAHA :D
Uważny (2009.11.21)

info

0  
  0