W skład komisji wejdą miejscowi plastycy. Zadaniem jej będzie stała współpraca z Wydziałem Architektury w zakresie opracowywania i nadzoru wykonania nowych elewacji, kontrola dekoracji witryn sklepowych, współpraca przy opracowywaniu projektów nowych zieleńców, parków, szyldów itp.
Wierzymy, że powołana komisja doprowadzi do bardziej estetycznego wyglądu miasta.
Najnowsze artykuły w tym dziale
Bądź na bieżąco, zamów newsletter