Obliczenia wskazują, że do chwili obecnej pozostało w Elblągu około 500 tys. metrów sześciennych gruzu.
Nieprzerwanie trwające prace rozbiórkowe na terenie Starego Miasta, które z nastaniem wiosny zostaną jeszcze wzmożone, pozwolą przypuszczać, że część gruzu zostanie uprzątnięta już w tym roku, a reszta w roku przyszłym.
Najnowsze artykuły w tym dziale
Bądź na bieżąco, zamów newsletter