Zebranie pilotów szybowcowych

5
16.08.2011
Jutro o godzinie 17 na lotnisku elbląskim odbędzie się zebranie wszystkich pilotów szybowcowych, członków Aeroklubu oraz sympatyków tego pięknego sportu - czytamy w Dzienniku Bałtyckim z 16 sierpnia 1961 roku.
Na zebraniu omówione zostaną sprawy, związane z programem pokazów lotniczych, w których po raz pierwszy wezmą udział na szybowcach piloci elbląscy.
   
.

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

wspaniałym pilotem i instruktorem nauki latania na szybowcach o owym czasie był sp PILOT Z. CHYŁA. -zginął w wypadku lotniczym nad KRYNICĄ MORSKĄ.
MIŁOSNIK LATANIA (2011.08.16)
Aleksy Filaszkiewicz, Wiesława Pokropska, Zygmunt Chyła, Stasiu Rosiak, Jerzy Felde, Andrzej Przybylski, Tadeusz Słonina, Mirosław Dec, Michał Baszuro, Henryk Kita, Mieczysław Figacz, Rysiek Sulich, Krzysiek Wolf, Zbyszek Poniewozik i wielu innych maczało w tym palce.
(2011.08.16)

info

0  
  0
a ilu teraz jeszcze jest czynnych????
klm (2011.08.17)

info

0  
  0
Czy Pan go znal osobiście?
Szukam informacji o Zosi. Chyl (2017.03.05)
@MIŁOSNIK LATANIA - W tym wypadku zginął rownież Marian Bohdziewicz
łoś (2018.04.18)