Zbiórka złomu i makulatury na budowę szkół Tysiąclecia
Z inicjatywy Społecznego Komitetu Budowy Szkół Tysiąclecia i hufca Harcerstwa Elbląg, przy współudziale szkół i komitetów blokowych na terenie miasta odbędzie się zbiórka złomu stalowego, żelaznego i metali kolorowych, makulatury, szmat i butelek na budowę szkół Tysiąclecia - czytamy w Głosie Elbląga z 6 kwietnia 1962 roku.