Zbierając makulaturę uratowali 1 ha lasu
Jak wynika z informacji kierownika Centrali Odpadów Użytkowych w Elblągu, A. Chorkiewicza, mieszkańcy Elbląga zebrali w br 193 tony makulatury, wartości 715 tys. zł i 14 ton szmat wartości 109 tys. zł - czytamy w Dzienniku Bałtyckim z 17 sierpnia 1962 roku.