"Zaraz wrócę..."

31.07.2012
Wczasowicze i letnicy w Tolkmicku przed kąpielą w zalewie chcieliby kupić gazety, papierosy. Niestety, kiosk jest zamknięty, nie pierwszy zresztą raz - czytamy w Glosie Elbląga z 31 sierpnia 1962 roku.
Podobne obrazki możemy zobaczyć nie tylko w Tolkmicku. W Elblągu również na szybach kiosków bardzo często wiszą godzinami karteczki z napisem "Zaraz wrócę".
   
   
.

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter