Zamechowski eksport zatacza coraz szersze kręgi

1
23.10.2012
Jeszcze jeden "zamechowiec" powrócił z zagranicznych wojaży - czytamy w Dzienniku Bałtyckim z 23 października 1962 roku.
18-dniowy pobyt w Finlandii kierownika Wytwórni Elementów Okrętowych i sześciu przedstawicieli Centrali Handlu Zagranicznego "Centromor" wykorzystany był na akwizycję krajowego wyposażenia okrętowego na odbywających się w końcu września i na początku października Międzynarodowych Targach Przemysłowych w Helsinkach.
   Przemysłowcy zagraniczni, głównie fińscy, żywo interesowali się możliwościami importu z Polski m.in. elementów okrętowych produkowanych w Zamechu jak linie wałów, kotwice i okrętowe śruby napędowe. Rozmowy handlowe zapoczątkowane w Helsinkach kontynuowane będą już w Polsce. Tak więc eksport wyrobów zamechowskich zatacza naprawdę coraz szersze kręgi.
   
(em)

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

Centromor - sami agenci WSI. .. ..
(2012.10.24)

info

0  
  0