18-dniowy pobyt w Finlandii kierownika Wytwórni Elementów Okrętowych i sześciu przedstawicieli Centrali Handlu Zagranicznego "Centromor" wykorzystany był na akwizycję krajowego wyposażenia okrętowego na odbywających się w końcu września i na początku października Międzynarodowych Targach Przemysłowych w Helsinkach.
Przemysłowcy zagraniczni, głównie fińscy, żywo interesowali się możliwościami importu z Polski m.in. elementów okrętowych produkowanych w Zamechu jak linie wałów, kotwice i okrętowe śruby napędowe. Rozmowy handlowe zapoczątkowane w Helsinkach kontynuowane będą już w Polsce. Tak więc eksport wyrobów zamechowskich zatacza naprawdę coraz szersze kręgi.
Najnowsze artykuły w tym dziale
Bądź na bieżąco, zamów newsletter