Załoga ZPOW na budowę domu kultury

26.01.2016
Załoga ZPOW na budowę domu kultury
Jak już informowaliśmy z inicjatywy władz miejskich w Tolkmicku w czynie społecznym budowany jest dom kultury. Dzięki pomocy miejscowych zakładów pracy i mieszkańców budowa tego obiektu jest już daleko zaawansowana - czytamy w Głosie Elbląga z 26 stycznia 1966 roku.
Pomoc finansową przy budowie domu kultury zadeklarowała ostatnio załoga Zakładów Przetwórstwa Owocowo-warzywnego w Tolkmicku. Pracownicy ZPOW postanowili wpłacać 0,5 proc. uposażenia miesięcznego na konto społecznego funduszu budowy domu kultury do chwili jego zakończenia. Załoga ZPOW wezwała wszystkie tolkmickie zakłady do podjęcia podobnych zobowiązań.
(P)

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter