Zakończono zdjęcia do filmu "Elbląg"
W poniedziałek, po tygodniowym pobycie w Elblągu ukończyła się prace przy uzupełnianiu zdjęć do filmu średniometrażowego pt. "Elbląg"ekipa Wytwórni Filmów Oświatowych w Łodzi, kierowana przez Lecha Lorentewicza - czytamy w Dzienniku Bałtyckim z 7 czerwca 1963 roku.