Zakończono zdjęcia do filmu "Elbląg"

3
07.06.2013
W poniedziałek, po tygodniowym pobycie w Elblągu ukończyła się prace przy uzupełnianiu zdjęć do filmu średniometrażowego pt. "Elbląg"ekipa Wytwórni Filmów Oświatowych w Łodzi, kierowana przez Lecha Lorentewicza - czytamy w Dzienniku Bałtyckim z 7 czerwca 1963 roku.
W czasie wizyty w Elblągu "oświatowcy" utrwalili też na barwnej taśmie kilka ujęć uzupełniających inny elbląski film - obrazujący pracę zamechowskiego laboratorium psychotechnicznego, prowadzonego przez mgr T. Króla. Premiera obu filmów nastąpi przypuszczalnie w lipcu, po zakończeniu obróbki taśmy.
   
(em)

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

gdzie ten film można obejrzeć ?
(2013.06.07)

info

0  
  0
Do poprzednika: Gdzieś w archiwach - pogadaj z TV elbląską może mają.
(2013.06.07)

info

0  
  0
był 31.maja na KINO POLSKA
naelm (2013.06.08)

info

0  
  0