Zadbany sklep

17.10.2007
Powiedzonko „pańskie oko konia tuczy” można z całym powodzeniem zastosować do elbląskich placówek handlowych, informował Dziennik Bałtycki z 17 października 1957 r.
Weźmy dla przykładu sklep winno-cukierniczo-owocowy nr 6 Powszechnej Spółdzielni Spożywców w Elblągu przy ul. Armii Czerwonej 63. Kierownik sklepu, w wyniku energicznej troski o powierzoną sobie placówkę, doprowadził do tego, że zaopatrzenie jest wręcz doskonałe. Sklep posiada pełny asortyment słodyczy z Zakładów „22 lipca” w Warszawie, a więc cukierki, galanterię czekoladową w dużym wyborze, bombonierki, pierniki. Codziennie przywożone są świeże ciastka, a w soboty i niedziele świeże pieczywo słodkie, jak babki toruńskie, biszkopty itp. Tak, tak. Wszędzie tam, gdzie ludzie dbają o swój warsztat pracy, można osiągnąć sukcesy i zadowolenie klientów.
oprac. Olaf B.

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter