Zabezpieczyć wodomierze przed mrozem
Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Elblągu, które dotąd - trzy razy odstukać - nie miało większych kłopotów z powodu dość silnego mrozu, apeluje do mieszkańców Elbląga, aby je zabezpieczyć, informował Dziennik Bałtycki z 11 lutego 1960 roku.