Zawsze coś wyskoczy. Ledwie ustały kłopoty z tramwajami, - wyskoczył transformator. Restauracja pobiera energię elektryczną z linii wysokiego napięcia, ale nie posiada własnego transformatora. EZG wypożyczyły więc transformator od Zakładów Sieci. Obecnie Zakład Sieci zabrał swój transformator, co czyni już po raz trzeci i restauracja pozostaje bez światła.
Klienci pytają – do ilu razy sztuka? Pogódźcie się obywatele i zakończcie zabawę w ciuciubabkę… prowadzoną kosztem konsumenta.
Najnowsze artykuły w tym dziale
Bądź na bieżąco, zamów newsletter