Swego czasu, a było to przynajmniej pół roku temu, zwróciliśmy uwagę dyrekcji MPK w Elblągu na niegramatycznie zredagowane wywieszki w wozach tramwajowych, np.: „Nie utrudniaj pracy Konduktora”.
I myślicie może, że wywieszki te usunięto, zastępując je innymi?
Nic podobnego!
MPK obiecało co prawda wywieszki zmienić – ale tylko po to, aby formalności stało się zadość.
Wywieszki bowiem, jak wisiały w wozach, tak wiszą, świadcząc o niechlujstwie językowym i uporze godnym naprawdę lepszej sprawy.
Najnowsze artykuły w tym dziale
Bądź na bieżąco, zamów newsletter