W dniu 24 czerwca zespól wystąpi na dziedzińcu zamku malborskiego, w związku z tym Orbis będzie organizował wycieczki zbiorowe do Malborka. Należy przypuszczać, że sprawą wyjazdu na występy tego zespołu zainteresują się zarówno rady zakładowe elbląskich zakładów pracy jak i indywidualni miłośnicy "Śląska".
Najnowsze artykuły w tym dziale
Bądź na bieżąco, zamów newsletter