Z elbląskiej wystawy sprzętu sportowego

2
03.06.2011
Przez dwa dni dużym powodzeniem cieszyła się w Elblągu wystawa sprzętu turystycznego i sportowego, zorganizowana przez sklep sportowy MHD oraz MKKFiT - czytamy w Dzienniku Bałtyckim z 3 czerwca 1961 roku.
W Parku Świerczewskiego w biwaku o kilkunastu różnego rodzaju namiotach znajdowały się urządzenia turystyczne. Nie zabrakło także kajaków oraz żaglówek. Opiekę nad wystawą objęli harcerze, którzy udzielali także informacji zwiedzającym.
   
(a)

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

W Elblągu na przeciw Ogrodów miał powstać duży sklep sportowy i boisko co z tą sprawą jest dalej. CISZA czy znów obiecanki.
(2011.06.04)

info

0  
  0
anonimie a co ma do tego władza? to prywatna inwestycja i moze wlaściciel stwierdził ze mu sie nie opłaca?
jaasss (2011.06.05)

info

0  
  0