Wzrasta ilość telewizorów

3
06.04.2009
Wzrasta ilość telewizorów
Ostatnio w Elblągu nastąpił znaczny spadek zużycia alkoholu. Z drugiej strony notuje się wzrost ilości aparatów radiowych i telewizorów, informował Głos Elbląga z 6 kwietnia 1959 r.
Miejscowy urząd pocztowy zarejestrował jak dotychczas 43 aparaty telewizyjne. Należy dodać, że drugie tyle telewizorów zainstalowanych w mieście nie dokonało jeszcze rejestracji. Zarejestrowanych aparatów radiowych mamy w mieście 11.600. W powiecie 1.300. Niezależnie od tego notuje się w mieście 4.200 głośników radiofonii przewodowej, oraz w powiecie 1.300.
oprac. Olaf B.

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

Wiedzieli ile jest jeszcze niezarejestrowanych, kto i co ogląda, jak komentuje. Wszystko wiedzieli. I g. .. im to dało.
total (2009.04.06)

info

0  
  0
A teraz z PESEL 2 będą wiedzieć jeszcze więcej i już nikt im się nie wymknie.
(2009.04.06)

info

0  
  0
Będą wiedzieli jakie filmy oglądasz, co ściągasz z internetu, jakie masz buty. Tak, będą wiedzieli więcej niż wszystko!
wyrocznia (2009.04.06)

info

0  
  0