WSK - 125

3
21.06.2011
Coraz popularniejszym środkiem lokomocji staje się w Polsce motocykl - czytamy w Dzienniku Bałtyckim z 21 czerwca 1961 roku.
Jednym z najbardziej znanych na polskich drogach jest WSK-125. Wytwórnia Sprzętu Komunikacyjnego w Świdniku zdobyła również uznanie zagranicznych odbiorców. Motocykle WSK eksportujemy już m. in. do Iraku, Kambodży, Syjamu, Laosu, Afganistanu, Chile i Arabii Saudyjskiej.
   
.

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

Jeden pan popiera radzecką technologię i dalej wozi cebulę w workach na Mińsku :)
(2011.06.21)

info

0  
  0
Miałem taką. Istne szaleństwo. Na prostej nawet 90 km/h !!! krzysio
(2011.06.22)

info

0  
  0
Wspaniała i bardzo powszechna maszyna w tamtych czasach. Miała tylko jedną wade-do kierowania nią potrzebne było prawo-jazdy kategorii A.
Yacho (2011.06.22)

info

0  
  0